FREESPED The highest
quality of service

Doświadczenie i profesjonalizm to wartości,
którymi nasza firma kieruje się na co dzień

Firma Fresped zajmuje się spedycją międzynarodową. Doświadczenie i profesjonalizm to wartości, którymi nasza firma kieruje się na co dzień. Od ponad 14 lat pracujemy z pasją, by zaspokajać potrzeby naszych klientów w sposób profesjonalny. Rzetelnie podchodzimy do pełnionych obowiązków. Dzięki czemu jakość świadczonych usług, daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Elastycznie dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości.

Rozwijamy się, inwestujemy w kompetencje zespołu. Dla nas najważniejszy jest człowiek – klient, pracownik, kooperant. Nasi spedytorzy to najlepsi fachowcy na rynku: doświadczeni, uczciwi, otwarci i gotowi zrealizować skutecznie najtrudniejsze wyzwania.
Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu Naszych pracowników. Stale poszerzamy Naszą wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać Państwa wymaganiom.

Wiesz dlaczego pracują u nas najlepsi?
Bo dbamy o naszych pracowników, co oznacza, że zadbamy również o Ciebie. Nasz zespół jest proaktywny. Przejmuje inicjatywę, proponuje najlepsze rozwiązania i każdego dnia dba o to, by umacniać doskonałą reputację, gdyż zaufanie naszych klientów jest dla nas nadrzędne.